Zoek uitgaven



Omslagfoto

Onder volwassenen

Jami Attenberg

Een rauwe, intelligente, grappige, eerlijke en sexy roman voor de liefhebbers van A.M. Homes, Zadie Smith en Lena Dunham

Andrea, een single vrouw in New York, probeert te navigeren tussen haar excentrieke familie, haar seksuele escapades, vriendschappen en een mislukte carrière als kunstenaar. Onder de kritische blik van de mensen om haar heen, die het schijnbaar wel lukt om volwassen te worden, worstelt ze met haar zoektocht naar haar identiteit en hoe ze zou moeten zijn. Pijnlijk eerlijk probeert Andrea vragen te beantwoorden als: wat als ik je baby niet wil vasthouden? Kunnen wij daten zonder dat we het ooit over je scheiding te moeten hebben? Verdien ik het eigenlijk om te bestaan als ik er nog steeds niet achter ben wat ik met mijn leven wil?

Andrea’s observaties over haar ongewone familieleden, haar vrienden en de mannen met wie ze het bed deelt zijn ongelooflijk grappig en origineel, maar ook universeel. In deze intelligente, geestige roman schept Jami Attenberg opnieuw met scherpe pen een handvol kleurrijke personages, levensgenieters tegen wil en dank, in wier gedachten en acties je jezelf onherroepelijk herkent.


De pers over De Middlesteins

‘Attenberg grossiert in rake omschrijvingen. De humor en de liefdevolle behandeling van ontegenzeglijk tragische personages met allemaal zo hun tekortkomingen verlichten de zware thematiek en droevige plotwending.’ De Groene Amsterdammer

‘Een nagenoeg briljante roman, rijk aan innemende verhaallijnen en emotionele verwikkelingen.’ The New York Times

‘De Middlesteins wisten me vanaf de allereerste pagina’s in te pakken en aan het einde van het boek wist ik het enorme bereik van Attenbergs groothartigheid en schrijftalent ten volle te waarderen.’ Jonathan Franzen

Uitgave: Paperback
Prijs: € 19,99
Ook verschenen als:
Delen
   
  • Specificaties

    Uitgave: Paperback
    Vertaling: Onno Voorhoeve
    Publicatiedatum: 15-05-2017
    Pagina's: 192
    ISBN: 9789029091855
  • Over deze auteur

    Jami Atenberg (1971) schrijft over seks, technologie, design, boeken en de stad voor talloze websites en bladen, waaronder The New York Times, The Wall Street Journal,Salon, Vogue, Elle en Esquire. Ze heeft een aantal romans op haar naam staan en brak in de Verenigde Staten definitief door als auteur met De Middlesteins, dat kort na verschijning in de bestsellerlijst van The New York Times belandde. Attenberg woont in Brooklyn, New York.

    Meer over deze auteur…
  • Andere boeken van deze auteur

  • Meulenhoff is onderdeel van samenwerkende uitgeverijen Meulenhoff Boekerij