Iene Miene Mutte
Wat ontzettend leuk dat ik het boek iene miene mutte mocht lezen en hierover een review mag schrijven. Zie hieronder.
Het lezen van de subtitel 'De een leeft, de ander sterft Kies maar' maakte mij ontzettend nieuwsgierig naar de inhoud van dit boek. Wat een ijzingwekkende thriller. Vanaf het eerste moment zit je volledig in dit boek en is het onmogelijk deze aan de kant te leggen.
Het boek is op een fijne manier geschreven, met korte hoofdstukken. Ondanks dat je snel van de ene persoon naar de andere gaat in dit verhaal, blijft het spannend en leest het fijn weg. Het verhaal blijft verrassend tot het einde.
Wat een goed thrillerdebuut van M.J. Arlidge. Na het lezen van dit boek wil ik meer van inspecteur Helen Grace lezen en ben ik heel nieuwsgierig naar Pluk een Roos en Piep zei de muis.
Vandaag met veel plezier "Iene miene mutte." uitgelezen. ik mocht voor dit boek een review...Lees meer >
Door de titel was ik direct nieuwsgierig naar het boek en het heeft mijn verwachtingen...Lees meer >
'Sam slaapt. Nu zou ik hem kunnen doden.'
Van een binnenkomer gesproken! En dan zijn nog...Lees meer >
'Iene Miene Mutte' is het thrillerdebuut van M.J. Arlidge, die al voor verschillende Britse...Lees meer >
Wat een goed boek.
De titel beloofd al een spannend verhaal.
Fijne korte...Lees meer >
Op verschillende leesclubs op facebook kwam deze titel regelmatig zeer positief ter sprake. Toen...Lees meer >
Voor de thrillerliefhebbers een echte must read! Vanaf het begin wordt je gegrepen door dit boek...Lees meer >
Iene miene mutte is 1 van de beste thrillers die ik tot nu toe heb gelezen. Het is een...Lees meer >
Wat een spannend boek om te lezen. Je zal maar voor deze keuze komen te staan. De schrijver M.J...Lees meer >
Rechercheur Helen Grace wordt geconfronteerd met een heftige moordzaak. Op een dag wordt Amy,...Lees meer >
Wat klinkt als een schattig kinderliedje wordt een echte nachtmerrie!!
Het meisje was...Lees meer >
In Iene miene mutte maken we kennis met inspecteur Helen Grace. Helen en haar team krijgen te...Lees meer >
Het debuut van de schrijver M.J Arlidge. En wat voor een debuut. Alleen de titel al (of beter...Lees meer >
M.J. Arlidge heeft zijn sporen in de auteurswereld ondertussen al verdient. Iene miene mutte is...Lees meer >
Een psychotische moordenaar ontvoerd tweetallen, en houdt ze gevangen op de meest uiteenlopende...Lees meer >
Meer gereviewde boeken
Matthew Olshan |
Ralf Mohren |
Hendrik Groen |
Jami Attenberg |
Smith Henderson |
Aukelien Weverling |
Selva Almada |
Matthijs Kleyn |
Benedict Wells |
Hubert Mingarelli |
Olivier Guez |
Erik Rozing |
Alissa Nutting |
Ralf Mohren |
Sloane Crosley |
Benedict Wells |
Gereviewde boeken
Matthew Olshan |
Ralf Mohren |
Hendrik Groen |
Jami Attenberg |
Smith Henderson |
Aukelien Weverling |
Selva Almada |
Matthijs Kleyn |
Benedict Wells |
Hubert Mingarelli |
Olivier Guez |
Erik Rozing |
Alissa Nutting |
Ralf Mohren |
Sloane Crosley |
Benedict Wells |